Медісвіт

«МЕДІСВІТ» — це сучасні медичні центри для дорослих і дітей з найкращим співвідношенням ціна / якість. За рахунок оптимізації процесів, довгострокових програм та ефективної системи стимулювання персоналу нам вдалося встановити справедливі ціни.

Сучасне оснащення медичних центрів дозволяє комплексно підходити до медичної проблеми, проводити повний спектр заходів щодо попередження, діагностики та лікування різних захворювань. Медичні центри оснащені новітнім медичним обладнанням в обсязі, необхідному для надання якісної медичної допомоги в амбулаторних умовах.

У медичній практиці все залежить від кваліфікації, досвіду та особистих якостей лікаря, що лікує, тому «МЕДІСВІТ» приділяє велику увагу якісному підбору персоналу. Лікарі медичних центрів володіють великим професійним досвідом, люблять свою роботу і орієнтовані на досягнення максимального результату у вирішенні медичних проблем з дотриманням принципу справедливої ​​ціни. В компанії створені унікальні умови для професійного розвитку лікарів, впровадження новітньої медичної практики.

«МЕДІСВІТ» веде бізнес чесно і дорожить своєю репутацією, тому основним завданням медичних центрів є точне і лише необхідне призначення обстежень і медикаментів.

«МЕДІСВІТ» потурбувався, щоб Вам було по-справжньому зручно. Ми розташовані поруч, з нами легко зв’язатися, ми працюємо в потрібний для Вас час, без вихідних. Запис на прийом до лікаря попередній, що виключає черги в клініці. Робота в медичних центрах організована за принципом «одних дверей»: консультації, діагностика і забір матеріалу для аналізів здійснюються в межах одного медичного центру.

Оставьте свои отзывы о медицинском учреждении на нашем сайте. Размещение ссылок запрещено. Метки:

3 комментария к записи “Медісвіт”

 1. Зоя:

  Очень хорошая клиника! Рекомендую! Врачи грамотные и внимательные. Результатами лечения и обследования полностью довольна. Порадовали оперативность и внимание «call -центра». На рецепшене очень приятные, коммуникабельные координаторы, умеющие отвечать на все возникающие вопросы.
  Думаю, что Медисвит — одна из лучших клиник нашего города.

 2. Сергей:

  Хорошая клиника! Можно идти! Проверено! Рекомендую!

 3. Татьяна:

  Хочу выразить свою благодарность врачу Помыткину Андрею Анатольевичу за высокий профессионализм. 27.06.2012 делала у него УЗИ. Приятно удивило внимательное отношение и отзывчивость Врача. Обязательно буду советовать знакомым и друзьям. А клинике «Медісвт» спасибо за таких врачей как, Андрей Анатольевич.

Оставить отзывы

Сайт не публикует оскорбительные, негативные отзывы. Если, по нашему мнению, организация имеет плохую репутацию, ее страница просто удаляется.